Child IT
cloud

Kurumsal

Img

Mucize Hayatlar Özel Egitim ve Rehabilitasyon Merkezinin Kuruluşu

1 Temmuz 2006 Yılında kurulan Mucize Hayatlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimiz 9 Kasım 2006 Tarihinde Sincan Ankara da Resmi olarak 9 öğrenci ile faaliyetlerine başlamıştır.
2010 yılında Keçiören Mucize Hayatlar özel eğitim merkezi kuruldu. 2012 yılında Türközü Mucize Hayatlar Kuruldu. 01 Temmuz 2013 tarihinde ise Gazi Mucize Hayatlar şubemiz devralındı.
2014 yılında Sincan Görme Mucize Hayatlar kuruldu. Halen Gazi Mucize Hayatlar, Sincan Mucize Hayatlar, Sincan Görme Mucize Hayatlar olarak toplamda 65 çalışan ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Mucize Hayatlar

 • img

  MİSYONUMUZ

  Özel eğitim hizmetlerinde; Saygınlığı, güveni, öğrenci ve aile memnuniyetini temel ilke edinerek, çalışmalarımız ile bütünleşerek, kurumsal kimliğimizi ön plana çıkararak, üniversitelerimiz ile sürekli bilgi alışverişinde bulunarak, yeni yaklaşımlardan faydalanarak, özel eğitim formasyonuna sahip öğretmenlerimize daha çok uygulamalar yaptırıp donanımlı hale gelmelerini sağlayarak; En kaliteli eğitim hizmetlerini sunmaktır.

 • img

  VİZYONUMUZ

  Dünyada yapılan bilimsel çalışmalardan beslenen, özel eğitim yaklaşımlarını en verimli şekilde uygulayan, yenilikçi ve MUCİZE çözümler üreten ve daima kendisini ekip ruhu ile geliştiren güçlü önder bir kurum olmak.

 • img

  DEĞERLERİMİZ

  Özel eğitim hizmeti verirken insan hassasiyetine en yüksek değeri ve özeni göstermek.

  Genel ve eğitim etik değerlerinden ödün vermemek.

  Anne- Baba, öğrenci ve öğretmen koordinasyonunu sağlamak.

  Ben yerine biz duygusu ve ekip ruhuyla hareket ederek öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel eğitim formasyonuna sahip alanında deneyimli öğretmenlerle çalışmak

15

img

Yıllık Tecrübe

3

img

Şube

65

img

Personel

15

img

Ücretsiz Öğrenci Servisi

Mucize Hayatlar Olarak;

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Hizmeti Alan Her Bireyin;

 • Günlük yaşamını toplumun mutlu bir bireyi olarak sürdürmesi,

 • Problemleri ile ilgili toplumsal bilincin arttırılması

 • Toplum tarafından anlaşılması ve toplumun tabii bir üyesi olarak kabullenilmesi,

 • Sunduğumuz hizmetlerden azami düzeyde yararlanması,

 • Yeteneklerini en üst düzeyde geliştirmesi için varız.

img